Do góry

This is me - walizka taka jak Ty

Walizka właśnie stała się jeszcze bardziej osobista. To już nie tylko podstawa komfortowej i bezpiecznej podróży. Teraz możesz dzięki niepowtarzalnej walizce wyrazić siebie. THIS IS ME to unikatowe połączenie wysokiej jakości bagażu i technologii, która pozwoli Tobie nadać mu niepowtarzalny charakter.

Na walizce THIS IS ME możesz umieścić dowolny obraz. Nic Cię nie ogranicza. Możesz dać wyraz swojej pasji, pokazać kim jesteś i co jest dla Ciebie ważne. Wyłam się z szarego tłumu. Stwórz niepowtarzalną walizkę THIS IS ME. Sprawdź jakie to proste

 

4 proste kroki

Nie musisz zdawać się na gust projektantów. W kilku prostych krokach spersonalizujesz walizkę i pokażesz kim jesteś. Dzięki naszej opatentowanej technologii otrzymasz najwyższej jakości walizkę ozdobioną dowolną grafiką.

Niepowtarzalność jest w zasięgu Twojej ręki!

Rozmiar

Rozmiar

Wybierz jeden z trzech rozmiarów walizek

Kolor

Kolor

Zdecyduj, w jakim kolorze będzie Twoja walizka THIS IS ME

Zdjęcie

Zdjęcie

Użyj swojego zdjęcia albo wybierz jeden z tysięcy obrazów dostępnych w naszym banku zdjęć

Zamówienie

Zamówienie

Potwierdź zamówienie i po 7-10 dniach odbierz od kuriera swoją walizkę THIS IS ME

Proces personalizacji walizek realizujemy w UE. Podstawą są eleganckie, trwałe i zapewniające bezpieczeństwo walizki jednego z największych azjatyckich producentów bagażu, firmy Bubule.

Wykorzystując naszą opatentowaną technologię, ozdabiamy walizkę wysokiej jakości grafiką, którą chroni wytrzymała i odporna na uszkodzenia powłoka z poliwęglanu.

Rozmiary

Dopasuj walizkę THIS IS ME do swoich potrzeb

Walizkę THIS IS ME możesz zamówić w jednym z trzech rozmiarów. Wybierz taką, która najlepiej sprawdzi się w Twoich podróżach.

Walizka mała

55 x 34 x 20 cm

Walizka średnia

67 x 44 x 26 cm

Walizka duża

76 x 50 x 33 cm

Jaki rozmiar walizki wybrać?

Jeżeli Twoje podróże trwają 2-3 dni wybierz małą walizkę THIS IS ME. Więszkość linii lotniczych zaakceptuje ją jako bagaż podręczny.

Czeka cię dłuższa podróż służbowa albo tygodniowy urlop? Do średniej walizki THIS IS ME zmieścisz rzeczy osobiste na każdą okazję.

Jeżeli wyjeżdżasz z rodziną lub potrzebujesz dodatkowego miejsca na większe przedmioty zdecyduj się na dużą walizkę THIS IS ME.

KOLORY

Wybierz kolor

Walizki THIS IS ME są dostępne w 3 kolorach najbardziej popularnych wśród osób, które często podróżują.

Wybraliśmy je także dlatego, że dobrze komponują się z grafikami i łatwo utrzymać je w czystości.

Czarna

Beżowa

Czerwona

Dobierz kolor
odpowiedni dla Ciebie

Czarna walizka THIS IS ME jest klasyczna i ponadczasowa.

Szukasz subtelności i lekkości? Wybierz beżową walizkę THIS IS ME.

Czerwona walizka THIS IS ME podkreśli Twój indywidualizm.

OBRAZ

Wyraź siebie

Obraz wyraża więcej niż 1000 słów. Na walizce THIS IS ME możesz umieścić dowolne zdjęcie. Możesz użyć zdjęcia z własnej kolekcji albo wybrać grafikę z banku zdjęć, w którym znajdziesz tysiące inspiracji.

Wybrane zdjęcie wydrukujemy w wysokiej rozdzielczości. Umieścimy je na przedniej ścianie walizki i zabezpieczymy powłoką z idealnie przejrzystego poliwęglanu.

Twoja walizka będzie niepowtarzalna!

Zamów walizkę THIS IS ME

Projekt Twojej nowej walizki THIS IS ME jest gotowy. Wybierz formę płatności i dostawy, a następnie potwierdź zamówienie. Twoja walizka będzie gotowa w ciągu 7-10 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia. Już niedługo będziesz się cieszyć niepowtarzalną, spersonalizowaną walizką THIS IS ME.

Walizką taką jak Ty!

Kontakt

Napisz do nas

Tel: +58 66 59 869

Polski Fundusz Nieruchomościowy S.A.
ul. Kartuska 428, 80-125 Gdańsk

shop@bubule24.com
www.bubule24.com

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość